GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Gizlilik Sözleşmesi                                                                                                               ANA SAYFAYA GİT

Aşağıdaki "Gizlilik Sözleşmesi", evlensekmi.com'a, kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir. evlensekmi.com üyeliği bu sözleşmenin kabulüyle başlar. Siteye giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı, "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Üyelik Sözleşmesi"nde yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. iş bu sözleşme evlensekmi.com'a üye olmak isteyen kullanıcılarının uymayı kabul ettikleri kuralları ve haklarını gösteren üyelik sözleşmesidir.

1- Evlensekmi.com’a üye olmak için 18 yaşından büyük olmak gerekir. Üye olan herkes 18 yaşından büyük olduğunu kabul eder. 18 yaşından küçük olduğu sonradan tesbit edilen kullanıcıların üyeliği gold üye olsalar dahi iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz.

2- Evlensekmi.com alan adlı web sitesi, kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler veya işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

3-Evlensekmi.com kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar. a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde b.) Pembe Panjur'un mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla c.) Üyelik Sözleşmesinde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

4- Üyelerin, evlensekmi.com üzerinde oluşturacakları Üye Profili sayfası gereği çeşitli formların doldurulması ve oylamaların yapılması suretiyle, kendileri ile ilgili bazı tanıtıcı kişisel bilgi ve görsel içerikleri evlensekmi.com'a vermeleri gerekmektedir.Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılır.

5- Evlensekmi.com tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler, evlensekmi.com ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, evlensekmi.com üyeleri ile yaptığı sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında olsa dahi, kullanıcının kimliği ifşa edilmemek kaydıyla, çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veritabanı oluşturmak veya pazar araştırmaları yapmak için kullanılabilir.

6- evlensekmi.com, başka sitelere link verebilir. evlensekmi.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

7- Paralı üyeliklerde ödeme yapılan miktarı iade etmek evlensekmi.com'un inisiyatifindedir

8- Paralı üyeliklerde üyenin kendi isteğiyle üyelikten ayrılması veya kanunlara, genel ahlaka ve sözleşme hükümlerine aykırı davranışı sebebiyle üyelikten atılması hallerinde üyelik ücret iade edilmez

9- Evlensekmi.com’a üye olurken verilen e-posta adresinin üyeye ait ve kullanılır durumda olması gerekir. Verilen bu e-postanın yanlışlığından, geçersizliğinden veya başkasına ait oluşundan doğabilecek zararlardan evlensekmi.com sorumlu değildir.

10- evlensekmi.com sitesinde gerçekleşecek teknik arızalar ve site dondurulmasında meydana gelecek veri kayıplarından evlensekmi.com sorumlu değildir.

11- Evlensekmi.com’da Normal Üyelik ve Gold Üyelik olmak üzere iki üyelik vardır. Evlensekmi.com Bu üyelik çeşitlerini değiştirme, silme veya düzenleme gibi haklara sahiptir

12-Evlensekmi.com üyeler tarafından oluşturulan profiller kullanıcılara açık İnternet sayfalarıdır. Bu profillerde üyelerin adres, kimlik ve iletişim bilgilerini açıklamaları yasaktır. Bu yasağa uymayan evlensekmi.com üyelerine gelebilecek zararlardan evlensekmi.com hukuken sorumlu değildir.

13-Evlensekmi.com üyesi, üyelik bilgilerini ve şifresini muhafaza etmek zorundadır. Üyenin başkalarına verdiği bilgiler sebebiyle doğacak zararlardan evlensekmi.com sorumlu değildir.

14-Evlensekmi.com üyeleri siteyle ve birbirleriyle olan ilişkilerinde Türkiye Cumhuriyeti'nde geçerli olan tüm yasalara uymakla yükümlüdür. Evlensekmi.com üyeleri ve kullanıcıları, siteyi kullanarak yasalar karşısında suç sayılan hiçbir fiili gerçekleştiremez, hukuka ve genel ahlaka aykırı davranamaz. Sitede suç işlenmesi ve hukuka aykırı fiillerde bulunulması durumunda sorumluluk şahsin kendisine aittir. Bunlardan doğan hukuki sorumluluk evlensekmi.com sorumluluğunda değildir

15- İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar evlensekmi.com sorumluluğunda değildir.


16-Üyelerimizle olan iletişimlerinizle ilgili sitemizden gelen bilgilendirme e-postalarını almak istemiyorsanız, info@evlensekmi.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.
Evlensekmi.com bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Sözleşmesi"nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişiklik kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.